Co tě trápí?

12. září 2007 v 15:35 | Pettha |  O modě,kráse apod.
Pigmentové skvrny
"Pokud Vás trápí pigmentové skvrny, neopalujte se! Použijte radši osvědčené bělící krémy, heřmánkové lázně nebo třete postižená místa citrónovou dužinou. Kúra může pomoci i proti pigmentovým skvrnám"
Nadměrné ochlupení
"Knírek lze strhnout pomocí vosku a kosmetičky. Zde oceníte dlouhodobější efekt. Podobně účinná je i podstatně těžší depilace pinzetou. Rozhodně ochlupení v obličeji neholte! Chlupy by mohly houstnout a tvrdnout. Pro zamaskování používejte liquidní nebo kompaktní make-up. Sypký pudr chloupky jen zviditelní."
Šedá pleť
"Potřebuje osvěžit! Zřejmě ji chybí kyslík a proto si dopřejte procházky v přírodě. Běhejte, procházejte se v dešti a důkladně ji hydratujte. Rychleji pomůže peeling, osvěžující maska připravená z vyšlehaného bílku, špetka cukru a citrónové šťávy, nebo třeba známá okurková maska. Alespoň jednou v měsíci by jste však měla navštívit kosmetičku. "
Váčky pod očima
"Nakrájené kolečky čerstvé okurky Vám pomohou tím, že opuchlou kůži kolem očí rychle zchladí, a stáhnou cévy po probdělé noci. Váčky pod očima také likviduje cokoliv studené a vlhké. Okurka má však od jiných výrobků tu výhodu, že svěže voní. Čím tenčí kolečka použijeme, tím bude efekt výraznější. Silnější kolečka hůř přilnou. Do ledničky můžeme schovat i oční krém, který bude působit silněji."
Pihy a žilky
"Máte-li pokožku posetou pihami a žilkami, rozhodně ji nepohřbívejte pod tunami makeupu. Pomoc hledejte spíše v podkladu odrážejícím světle. Investuje jednou do osvědčené značky a uvidíte. Určitě se Vám to vyplatí. Šikovně tak zakryjete nedostatky a přirozeně se Vám rozzáří pleť."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama